ES projektai

UAB „LDV UNIO“ e. komercijos modelio diegimas

ES lėšomis finansuojamo projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu įmonėje UAB „LDV UNIO“, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto siekiami rezultatai – sukurti įmonės UAB „LDV UNIO“ poreikius atitinkančią klientų valdymo sistemą modifikuojant esamus funkcionalus ir pridedant naujų, atsižvelgiant į įmonėje vykdomus specifinio pobūdžio procesus. Sistema leis nuotoliniu būdu valdyti klientų užklausas, kontaktinę informaciją ir komunikacijas. Įgyvendinus projektą, tikimasi, kad sustiprės UAB „LDV UNIO“ įmonės atsparumas galimiems sukrėtimams, didės pardavimo pajamos, taip pat augs darbo našumas. 

Iš viso projekto biudžetas 66 900,00 tūkst. Eur. Iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“ projektui skirta 49 996,37 Eurai, likusią – 16 903,63 Eurų sumą investuos pati įmonė.

Projekto trukmė yra vieneri metai. Projektas pradėtas įgyvendinti 2022 m. vasarį, o jį planuojama baigti 2023 m. vasarį.